OŚRODEK KULTURY GMINY KUTNO

SAMORZĄDOWA INSTYTUCJA KULTURY, LESZCZYNEK 49a, 99-300 KUTNO

Sekcje, zajęcia i koła

OŚRODEK KULTURY GMINY KUTNO
www.OKGK.org.pl  okgk@onet.pl
tel. 603 189 816, 24 363 48 45 
Leszczynek 49A, 99-300 Kutno, woj. łódzkie
NIP: 775 257 67 23, REGON: 100460514
nr konta: 16 9021 0008 2001 0000 0983 0001 

         Ośrodek Kultury Gminy Kutno, samorządowa instytucja kultury, działa od 2008 roku. Jego głównym celem jest upowszechnianie kultury oraz szeroko rozumiane wychowanie przez sztukę. Wielokierunkowa działalność możliwa jest dzięki funkcjonowaniu wielu sekcji i kół zainteresowań, w których chętni mogą realizować swoje pasje – są to: sekcja plastyczna, muzyczna, taneczna, literacka, rekreacyjna oraz ogólnoartystyczna, które prowadzą wykwalifikowani instruktorzy.
       Przy Ośrodku działają kluby, zespoły i koła zainteresowań, które powstały z inicjatywy mieszkańców regionu kutnowskiego. Nasza instytucja współpracuje również z wieloma szkołami, podmiotami państwowymi, organizacjami pozarządowymi i stowarzyszeniami, dzięki czemu jej działania coraz bardziej efektywnie wpływają na integrację mieszkańców gminy Kutno.
        Wszystkie zajęcia, kursy i spotkania organizowane przez Ośrodek Kultury Gminy Kutno są całkowicie nieodpłatne i cieszą się coraz większą popularnością wśród lokalnej społeczności. Serdecznie zapraszamy CIĘ do współpracy!

KADRA OŚRODKA KULTURY GMINY KUTNO
mgr MICHAŁ ŁUCZAK – dyrektor Ośrodka Kultury Gminy Kutno
WIESŁAW KOWALSKI – główny instruktor muzyczny
MAŁGORZATA SZCZEPAŃSKA – instruktor świetlicy artystycznej
prof. ZBIGNIEW JĘDRZEJCZYK – instruktor gitary
mgr GRZEGORZ RABCZYŃSKI – instruktor świetlicy artystycznej
mgr BEATA CIEŚLAK – instruktor tańca (Wroczyny)
mgr DOROTA CIOŁKOWSKA – instruktor tańca i aerobiku
mgr AGNIESZKA DĘBOWSKA – instruktor aerobiku
mgr IWONA KAMIŃSKA – instruktor świetlicy rekreacyjnej
mgr BARBARA PAWLAK – instruktor rekreacyjny (Gołębiewek Nowy)
mgr WIESŁAWA SULKOWSKA – instruktor rekreacyjny (Gołębiewek Nowy)
mgr inż. SYLWESTER JĘDRUSZKIEWICZ – instruktor d/s multimediów
STANISŁAW WASIAK – kapelmistrz orkiestry dętej OKGK 
TERESA MARCZAK – główna księgowa OKGK
WIOLETTA WILIŃSKA – pracownik porządkowy
JANUSZ FLORCZAK – pracownik gospodarczy, palacz
ANDRZEJ RADZIMIERSKI – pracownik gospodarczy, palacz (Gołębiew)
____________________________________________________

INDYWIDUALNE LEKCJE GITARY (Leszczynek) – instr. Zbigniew Jędrzejczyk – Leszczynek, poniedziałki i czwartki, siedziba OKGK, godz. 14.00-19.00. Wszystkich chętnych zapraszamy! Zajęcia indywidualne. Lekcje odbywają się raz w tygodniu. Informacje i zapisy pod nr tel. 601 535 319 – prof. Jędrzejczyk

INDYWIDUALNE I GRUPOWE WARSZTATY WOKALNE (Leszczynek) – instr. Wiesław Kowalski, informacje i zapisy: tel. 607734094, terminy zajęć do ustalenia indywidualnie, w Leszczynku od pn. do pt. w godz. 14.00-18.00.

GRUPOWE ZAJĘCIA AEROBIKU (Leszczynek, Byszew, Gołębiewek, Gołębiew) – informacje na temat terminów zajęć podawane są na bieżąco na stronie Ośrodka; zajęcia na terenie gminy prowadzą dwie instruktorki – w przypadku pytań, prosimy pisać: okgk@onet.pl

INDYWIDUALNE LEKCJE GRY NA KEYBOARDZIE / AKORDEONIE / TRĄBCE (Leszczynek) – instr. Wiesław Kowalski, informacje i zapisy: tel. 607734094 (termin zajęć do ustalenia indywidualnie, pn. – pt. w godz. 14.00 – 18.00)

GRUPOWE ZAJĘCIA TANECZNE (3 grupy dla dzieci – Leszczynek) – instr. Dorota Ciołkowska, informacje i zapisy: tel. 504927481.

INDYWIDUALNE LEKCJE PIANINA / KEYBOARDU (Leszczynek) – instr. Michał Łuczak, informacje i zapisy: tel. 603189816; codziennie, od pn. do pt. w godz. 11.00-19.00.

GRUPOWE ZAJĘCIA TANECZNE (Wroczyny) – instr. Beata Cieślak, informacje i zapisy w Szkole Podstawowej we Wroczynach (środy).

LUDOWY ZESPÓŁ WOKALNY OKGK (Leszczynek) – instr. Wiesław Kowalski, czwartek, godz. 16.30 – 19.00.

ŚWIETLICA ARTYSTYCZNA I PUNKT INTERNETOWY (Leszczynek) – instr. Małgorzata Szczepańska; świetlica czynna od pn. do pt. w godzinach 14.00-18.00 (prace plastyczne i techniczne, pomoc w odrabianiu lekcji, komputery z dostępem do internetu).

ŚWIETLICA REKREACYJNA (Leszczynek) – instr. Iwona Kamińska; świetlica czynna od pn. do pt. w godzinach 14.00-18.00, w soboty w godz. 14.00-20.00 (tenis stołowy, siłownia, worek treningowy, zajęcia rekreacyjne).

ORKIESTRA DĘTA OŚRODKA KULTURY GMINY KUTNO (Strzegocin) – instr. Stanisław Wasiak; próby orkiestry oraz indywidualna nauka gry na instrumentach odbywają się w soboty w Szkole Podstawowej w Strzegocinie.

SEKCJA REKREACYJNA (Gołębiew Nowy) – instr. Barbara Pawlak, instr. Wiesława Sulkowska – tenis stołowy dla dzieci i młodzieży, zajęcia ruchowe, aerobik.

SEKCJA REKREACYJNA (Byszew) – instr. Jacek Gałka, zajęcia dart (rzutki) dla dzieci od 13 roku życia oraz dorosłych; Zespół Szkół w Byszewie.

ZAPRASZAMY TAKŻE DO KÓŁ I ZESPOŁÓW:
* Powiatowe Koło Pszczelarzy w Kutnie
* Koło wędkarskie przy OKGK w Leszczynku
* Koło miłosników brydża sportowego
* Klub miłośników motoryzacji BSA Kutno przy OKGK w Leszczynku

Zachęcamy do zadawania pytań: okgk@onet.pl

OŚRODEK KULTURY GMINY KUTNO © 2014 Frontier Theme