Luty | 2017 | OŚRODEK KULTURY GMINY KUTNO

OŚRODEK KULTURY GMINY KUTNO

SAMORZĄDOWA INSTYTUCJA KULTURY, LESZCZYNEK 49a, 99-300 KUTNO

Month – Luty 2017

JĘZYK ANGIELSKI – ROZKŁAD ZAJĘĆ

W związku z tym, że na kurs języka angielskiego zapisało się prawie 200 osób, organizator odgórnie podzielił uczestników na grupy według poziomu zaawansowania (osoby początkujące oraz osoby początkujące plus). Każdej grupie przysługują zajęcia raz w tygodniu w wymiarze 1,5 godziny zegarowej.

ANGIELSKI OD PODSTAW – osoby rozpoczynające naukę

ANGIELSKI PLUS – osoby znające podstawy języka

Spotkania odbywać się będą w poniedziałki i środy zgodnie z rozkładem zamieszczonym poniżej.

Pierwsze zajęcia dla grup poniedziałkowych odbędą się 20 lutego 2017 r., natomiast dla grup środowych – 22 lutego.

ROZKŁAD ZAJĘĆ

ANGIELSKI PLUS – GRUPA I, poniedziałek, godz. 16.30-18.00

Krzysztof Czernejewski
Adrianna Flisowska
Monika Olczak
Iwona Sokołowicz-Janicka
Mariusz Faryński
Ewa Wyrembowska
Olga Idczak
Sylwia Janus
Patrycja Piasta
Nikodem Piasta
Ewelina Głowacka
Tomasz Kucharski
Krystyna Olesińska
Kamil Wasilewski
Anna Sobierańska
Monika Krucka
Mateusz Pawlak
Katarzyna Wasielewska
Łukasz Wasielewski
Karolina Turaj
Agnieszka Ziółkowska
Mateusz Krukar
Izabela Furmańczyk
Anna Olender-Owczarek
Piort Kujawski
Marta Wieczorkowska
Milena Zwierzchowska
Anna Zwierzchowska
Jarosław Olczak
Natalia Olczak
Magdalena Janowska

——————————————————————————————————-

ANGIELSKI PLUS – GRUPA II, poniedziałek, godz. 18.00-19.30

Monika Chmielewska
Łukasz Chmielewski
Marzena Dąbrowska
Katarzyna Janakowska
Małgorzata Szczepańska
Justyna Bieganowska
Justyna Szymańska
Sylwia Kajak
Weronika Kasprzak
Sylwia Kubryn
Justyna Stawirowska
Karolina Zandarowska
Grzegorz Kozakiewicz
Aleksandra Karewicz
Ilona Witczak
Ksenia Witczak
Piotr Wyganowski
Anna Żurawicz
Michał Żurawicz
Ewa Wachar
Kinga Adamczewska
Łukasz Jesionowski
Angelika Klejps
Krystian Klejps
Aleksandra Krupińska
Andrzej Bieńkowski
Katarzyna Bieńkowska
Łukasz Pigulski
Kamila Szerszeń
Robert Strębski
Iwona Szubska
Danuta Kustosik
Paulina Podlasin
Justyna Kubiak
Ewelina Frątczak
Magdalena Wylęborek
Kinga Jóżwiak
Ewelina Kolińska

——————————————————————————————————-

ANGIELSKI PLUS – GRUPA III, poniedziałek, godz. 19.30-21.00

Agnieszka Ziółkowska
Janusz Piaszczyńœki
Ewa Kukuła
Dorota Graczykowska
Katarzyna Miszczak
Łukasz Koniuszy
Aneta Byczkowska
Agnieszka Konwerska
Marta Bomańœka
Justyna Maliszewska
Anna Cieœlak
Ksenia Adamska
Eryk Adamski
Adrian Sikorski
Jerzy Stasiak
Paulina Pawlak
Marcin Pawlak
Paulina Sawczuk
Karolina Gołębiewska
Iwona Baranowska
Katarzyna Urbańska
Natalia Urbańska
Agnieszka Pompa
Michalak Agnieszka
Barbara Stanowska
Daria Zawodnik
Magdalena ŚŒnieg
Renata Baranowska
Artur Sztygiel

——————————————————————————————————-

ANGIELSKI PLUS – GRUPA IV, środa, godz. 16.30-18.00

Małgorzata Mikołajczyk
Krzysztof Gałaj
Klaudia Gałaj
Krzysztof Grędziak
Łukasz Majtczak
Martyna Katarzyńska
Michał Matczak
Ireneusz Garwicki

Sebastian Przybylski
Wiesława Rzymkowska
Jacek Rzymkowski
Agnieszka Brzdęk
Magdalena Bloch
Kinga Szymczak
Barbara Bednarek
Malgorzata Martofel
Edyta Baraniak
Katarzyna Osińska
Klaudia Baranowska
Elżbieta Żółtowska
Marek Pietraszewski
Aneta Sikora-Oldakowska
Jolanta Walczak
Anna Stolarska
Krystyna Strzelecka-Wykrętowicz
Alina Cibor
Jolanta Wicicka
Agnieszka Żwan
Iza Robaszewska
Agnieszka Królikowska
Anna Politańska
Dariusz Politański
Daniel Drapiński

——————————————————————————————————-

ANGIELSKI OD PODSTAW – GRUPA I, środa, godz. 18.00-19.30

Zbyszek Jędrzejczak
Beata Szczęsna
Mariusz Szymański
Jadwiga Koraleska
Beata Obiegły-Siemińska
Łukasz Siemiński
Irena Kowalska
Elżbieta Kaźmierczak
Teresa Ignaczewska
Aleksandra Sieńkowska
Artur Sieńkowska
Agnieszka Piłacik
Monika Kostusiak
Krzysztof Janecki
Anna Mordzak
Andzej Lewandowski
Renata Szkup
Sylwia Szałkowska
Aleksandra Kamińska
Zenon Florczak
Halina Orlikowska
Monika Galant
Urszula Keltkowska
Urszula Kucharska
Radosław Gustkowski
Ewa Borcińska
Rafał Krauze
Bożena Wójkowska
Marta Osińska
Marzanna Osińska
Bogumiła Obiegły

——————————————————————————————————-

ANGIELSKI OD PODSTAW – GRUPA II, środa, godz. 19.30-21.00

Mariusz Mikołajczyk
Marcin Wójcik
Małgorzata Bronikowska
Elżbieta Marciniak
Mariusz Marciniak
Agnieszka Kucharska
Henryka Sieradzan
Beata Bogusławska
Iwona Rosolak
Beata Maćkowiak
Krzysztof Błaszczyk
Waldemar Kurowicki
Iwona Walczka
Wojtek Walczak
Katarzyna Góral
Jolanta Rosińska
Jakub Jackowski
Sylwia Szymaniak
Wioletta Gomulak
Miroslaw Gomulak
Dariusz Wasielewski
Paulina Grochulska
Daria Skałecka
Wiktor Wojciechowski
Ewa Szkup
Renata Bednarek
Jolanta Słonimska
Jadwiga Wojda
Renata Antczak
Tomasz Wojciechowski
Piotr Kaczor
Krystian Szubski
Krzysztof Wojciechowski
Jakub Wilk
Wiesława Król

OŚRODEK KULTURY GMINY KUTNO © 2014 Frontier Theme