OŚRODEK KULTURY GMINY KUTNO

SAMORZĄDOWA INSTYTUCJA KULTURY, LESZCZYNEK 49a, 99-300 KUTNO

Month – Styczeń 2017

Zapraszamy mieszkańców gminy na konsultacje!

Już 1 lutego 2017 roku (w środę) o godz. 14.00 odbędą się konsultacje społeczne dotyczące programu rewitalizacji obszarów na terenie gminy Kutno. Celem konsultacji jest wyznaczenie obszarów, które obejmie plan rewitalizacyjny gminy Kutno. Wszystkich mieszkańców gminy serdecznie zapraszamy do sali widowiskowej Ośrodka Kultury Gminy Kutno. Spotkanie ma charakter otwarty. Cenne będą wszelkie uwagi i propozycje dotyczące działań samorządu w kontekście rewitalizacji.

obwieszczenie

Język angielski dla początkujących – zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na kurs języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych organizowany przez Ośrodek Kultury Gminy Kutno. Zajęcia prowadzone będą w dwóch grupach (grupa początkująca oraz grupa początkująca plus) od 20 lutego 2017 roku. W zależności od liczby chętnych, zajęcia odbywać się będą raz (1,5 godziny) lub dwa razy (2×60 minut) w tygodniu. W kursie mogą uczestniczyć osoby powyżej 15. roku życia. Chętni zostaną podzieleni na dwie grupy:

  • grupa początkująca (osoby rozpoczynające naukę języka angielskiego)
  • grupa początkująca plus (osoby początkujące, znające podstawowe zwroty w języku angielskim)

Zajęcia poprowadzi nauczycielka języka angielskiego posiadająca stosowne wykształcenie pedagogiczne oraz uprawnienia egzaminatora maturalnego, p. Izabella Kawka.

Telefoniczne zapisy na kurs prowadzi instruktor OKGK, p. Małgorzata Szczepańska:

TEL. 691 809 270

 

UWAGA! 
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia. Liczba miejsc ograniczona. Prosimy również o śledzenie bieżących informacji na temat kursu na naszej stronie internetowej.

KURS DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW JEST BEZPŁATNY

 

london-530055_1280

OŚRODEK KULTURY GMINY KUTNO © 2014 Frontier Theme