OŚRODEK KULTURY GMINY KUTNO

SAMORZĄDOWA INSTYTUCJA KULTURY, LESZCZYNEK 49a, 99-300 KUTNO

Month – Sierpień 2015

Leszczynianki i Okowita na krośniewickich dożynkach

30 sierpnia 2015 roku zespół Leszczynianki oraz kapela biesiadna Okowita gościli w Jankowicach, gdzie odbywały się dożynki gminy Krośniewice. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z występów naszych zespołów. Fot. Magdalena Szubska

Videorelacja: VI Piknik Taneczny w Leszczynku (2015)

Zapraszamy do obejrzenia videorelacji z VI Ludowego Pikniku Tanecznego, który odbył się 23.08.2015 r. na terenie Ośrodka Kultury Gminy Kutno.

 

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO OBEJRZENIA GALERII ZDJĘĆ

Fot. Maria Szubska

Fotorelacja: Koncert zespołu Sobota w Leszczynku

Poniżej galeria zdjęć z koncertu zespołu Sobota, który miał miejsce 23 sierpnia 2015 roku na terenie Ośrodka Kultury Gminy Kutno. Zespół dał świetny koncert, na którym bawiło się kilkuset mieszkańców gminy Kutno. Impreza odbyła się w ramach VI Pikniku Tanecznego organizowanego przez OKGK. Zapraszamy również na fanpage zespołu:  https://www.facebook.com/s0b0ta

Fot. Przemysław Augustynowicz

Zapraszamy na koncert zespołu Sobota!

Serdecznie zapraszamy wszystkich na koncert zespołu Sobota, który odbędzie się 23 sierpnia 2015 roku o godz. 19.00 na terenie parku Ośrodka Kultury Gminy Kutno w Leszczynku. Grupa wystąpi w ramach VI pikniku tanecznego organizowanego przez OKGK. Czekają na Was trzy godziny wspaniałej muzyki na żywo! Znane polskie szlagiery oraz światowe przeboje w wykonaniu grupy brzmią naprawdę znakomicie! Nie może Was zabraknąć!

sobota

plakat - grafika - poprawiony

Msza dożynkowa i Ludowy Piknik Taneczny!

Wójt Gminy Kutno, Proboszcz Parafii pw. św. Michała Archanioła, Przewodniczący Rady Gminy Kutno oraz Ośrodek Kultury Gminy Kutno zapraszają na Mszę Świętą Dożynkową w intencji rolników gminy Kutno oraz na VI Ludowy Piknik Taneczny. Uroczystości odbędą się się 23 sierpnia 2015 roku w Woźniakowie i Leszczynku. O 11.30 w kościele w Woźniakowie zostanie odprawiona Msza Święta dziękczynna w intencji rolników, a od godz. 15.00 na terenie OKGK w Leszczynku ruszy piknik, na którym nie zabraknie dobrej muzyki i wspaniałej zabawy. Organizatorzy przewidzieli również szereg darmowych atrakcji dla dzieci. Serdecznie zachęcamy do przybycia!

plakat - grafika - poprawiony

OŚRODEK KULTURY GMINY KUTNO © 2014 Frontier Theme