OŚRODEK KULTURY GMINY KUTNO

SAMORZĄDOWA INSTYTUCJA KULTURY, LESZCZYNEK 49a, 99-300 KUTNO

Month – Maj 2015

W niedzielę Dzień Dziecka w OKGK!

Serdecznie zapraszamy na Dzień Dziecka w Ośrodku Kultury Gminy Kutno. Już w najbliższą niedzielę czeka moc darmowych atrakcji dla wszystkich dzieci! Występy artystyczne, malowanie buzi, dmuchane domki i zjeżdżalnie, pieczenie kiełbasek przy ognisku, zabawa taneczna z zespołem muzycznym, turniej dart (rzutki), zawody wędkarskie dla najmłodszych, a także animacje z grupą Party Projekt. Nie może Was zabraknąć! Ruszamy w niedzielę, 31 maja 2015 roku o godzinie 15.00!

22plakat_dzien-dziecka-—-kopia

Już dostępny pierwszy numer „Echa Gminy Kutno”!

Z przyjemnością Państwa informujemy, że we wszystkich sklepach na terenie gminy Kutno dostępna jest już bezpłatna gazeta „Echo Gminy Kutno”, której wydawcą jest Ośrodek Kultury Gminy Kutno. Pismo ukazywać się będzie co miesiąc w nakładzie około 1200-1500 egzemplarzy. Będziemy w nim poruszać bieżące tematy oraz omawiać zagadnienia społeczno-kulturalne w naszym regionie. Nie zabraknie również felietonów, reportaży oraz zapowiedzi interesujących przedsięwzięć. Zachęcamy Państwa do współuczestnictwa w projekcie gazety samorządowej. Z przyjemnością powitamy w naszym gronie ludzi, którzy mają zacięcie dziennikarskie, a sprawy lokalne nie są im obce. Zapraszamy do lektury i do współpracy!

 

Pobierz za darmo ECHO GMINY KUTNO 1/2015 (PDF)…>>>

echo-logo

Z wielką przyjemnością oddajemy w Państwa ręce pierwszy numer gazety samorządowej „Echo Gminy Kutno”. Mam nadzieję, że nowa formuła pisma spotka się z Państwa życzliwą aprobatą.

Historia „Echa” sięga roku 2010. Już wtedy zrodził się pomysł na folder informacyjny, który mógłby efektywnie integrować społeczność gminy, służąc przy okazji rzetelną informacją. Udało się wówczas wydać kilkanaście skromnych numerów w niewielkim formacie. Pomimo to „Echo” wzbudziło spore zainteresowanie i wielu mieszkańców gminy podejmowało inicjatywę, aby powrócić do wydawania samorządowej gazety. Trudno się dziwić – gmina Kutno jest pod względem geograficznym zdecentralizowana, co utrudnia nie tylko integrację mieszkańców, ale także sprawny przepływ informacji. Jestem przekonany, że przy wytężonej pracy zespołu redakcyjnego uda się znacząco poprawić tę sytuację.

Liczę na Państwa zaangażowanie, które pozwoli poruszać nam interesujące Państwa tematy oraz rozwiązywać konkretne problemy. W gazecie znajdą Państwo relacje z wydarzeń regionalnych oraz zapowiedzi różnego rodzaju przedsięwzięć, zwłaszcza tych, które organizuje Ośrodek Kultury Gminy Kutno. Nie będziemy omijać tematów trudnych – chcemy, aby obiektywizm był główną domeną „Echa”. W imieniu zespołu redakcyjnego serdecznie zachęcam do kontaktu i do współpracy w publikowaniu istotnych dla Państwa informacji.

Michał Łuczak

 

OŚRODEK KULTURY GMINY KUTNO © 2014 Frontier Theme