OŚRODEK KULTURY GMINY KUTNO

SAMORZĄDOWA INSTYTUCJA KULTURY, LESZCZYNEK 49a, 99-300 KUTNO

Month – Październik 2014

Nauka gry na keybordzie/pianinie

Zapraszamy wszystkich chętnych na bezpłatne zajęcia muzyczne w zakresie nauki gry na keyboardzie lub pianinie. Istnieje możliwość wyboru dogodnej godziny lekcji. Zajęcia są bezpłatne – prowadzą je instruktorzy Wiesław Kowalski (keyboard) i Michał Łuczak (pianino). Kandydatów zachęcamy do osobistego stawiennictwa w siedzibie Ośrodka Kultury Gminy Kutno codziennie, w godzinach 11.00-17.00.

Yamaha P 35 B pianino cyfrowe

„Leszczynianki” w Grabowie

19 września 2014 r.na stadionie w Grabowie odbył się  „Międzypokoleniowy Piknik Integracyjny”. Impreza zorganizowana była w ramach projektu Międzypokoleniowe Warsztaty Lokalnego Ożywienia Obywatelskiego. W imprezie wziął udział zespół ludowy „Leszczynianki”, który dał koncert dla licznie zgromadzonej młodzieży. Zespół gościł w Grabowie na zaproszenie dyrektora Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie!

grabow-piknik

Dart w Byszewie! Zapraszamy!

W każdy wtorek, w godzinach 14.30-16.30, odbywają się zajęcia sekcji rekreacyjnej OKGK w Zespole Szkół w Byszewie. W ramach sekcji zajęcia prowadzi pan Jacek Gałka, instruktor darta (popularne rzutki). Zapraszamy wszystkich do gry – młodzież gimnazjalną, licealną oraz dorosłych. Zajęcia są bezpłatne.

dart-rzutki-byszew

OŚRODEK KULTURY GMINY KUTNO © 2014 Frontier Theme