OŚRODEK KULTURY GMINY KUTNO

SAMORZĄDOWA INSTYTUCJA KULTURY, LESZCZYNEK 49a, 99-300 KUTNO

Month – Luty 2014

Łódzki iluzjonista w gminie Kutno

W dniach 11-12 lutego 2014 roku gminę Kutno odwiedził iluzjonista Wojciech Królikowski, przewodniczący Łódzkiego Klubu Iluzjonistów. Artysta dał cztery pokazy iluzjonistyczne w szkołach na terenie gminy: w Strzegocinie, Byszewie, Gołębiewku Nowym i we Wroczynach. Wszystkie dzieci ze szkół podstawowych miały okazję podziwiać znakomity kunszt artysty, który zadziwiał prawdziwymi czarami! Pokaz dla wszystkich uczniów był bezpłatny; organizatorem był Ośrodek Kultury Gminy Kutno.

Występ „Leszczynianek” w Malinie

Ludowy Zespół Wokalny Ośrodka Kultury Gminy Kutno w ostatnim tygodniu stycznia miał przyjemność gościć z Koncertem noworocznym w Domu Pomocy Społecznej w Malinie. Zebrani słuchacze nagrodzili artystów wielkimi brawami. To już trzecia wizyta w Malinie, a z pewnością będzie ich więcej, bo publiczność DPS-u jest wyjątkowa i bardzo kocha muzykę – mówi Wiesław Kowalski, kierownik Zespołu. W przerwie Koncertu swój popis dała 7-letnia Milena Anielak, która uczy się gry na keyboardzie w Ośrodku Kultury Gminy Kutno.

malina1 malina2 DSC_0045 DSC_0052 DSC_0054 DSC_0063 DSC_0066 DSC_0068

Udane ferie w OKGK

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli spędzić zimowe ferie razem z Ośrodkiem Kultury Gminy Kutno. Był to wyjątkowy i niezapomniany czas obfitujący w liczne inicjatywy artystyczne oraz zajęcia rekreacyjne. Już teraz zapraszamy na kolejne spotkania artystyczne w OKGK w Leszczynku!

ferie_okgk (4) ferie_okgk (5) ferie_okgk (1) ferie_okgk (2) ferie_okgk (3)

OŚRODEK KULTURY GMINY KUTNO © 2014 Frontier Theme