OŚRODEK KULTURY GMINY KUTNO

SAMORZĄDOWA INSTYTUCJA KULTURY, LESZCZYNEK 49a, 99-300 KUTNO

Month – Luty 2010

Zespół muzyczny Rybnik

Zapraszamy Państwa na stronę legendarnego zepołu muzycznego Optymiści z Rybnika. Jesteśmy grupą pasjonatów, która zapewnia oprawę muzyczną wesel, ślubów oraz imprez okolicznościowych. Jesteśmy profesjonalnymi muzykami z wieloletnim doświadczeniem. Zapewniamy bogaty repertuar i niezapomnianą zabawę dla gości weselnych.Naszym atutem jest możliwość oprawy muzycznej ślubu – zapewniamy niepowtarzalny klimat na ceremonii ślubnej, wykorzystując takie instrumenty, jak organy, skrzypce czy flet. Zespół muzyczny Rybnik! Dzięki temu liturgia ma podniosły charakter. Jesteśmy grupą pasjonatów, która zapewnia oprawę muzyczną wesel, ślubów oraz imprez okolicznościowych. Staramy się zawsze maksymalnie zadbać o atmosferę imprezy, dostosowując się do wymagań muzycznych gości! Działamy w Rybniku i w okolicach.Jesteśmy grupą pasjonatów, która zapewnia oprawę muzyczną wesel, ślubów oraz imprez okolicznościowych. Staramy się zawsze maksymalnie zadbać o atmosferę imprezy, dostosowując się do wymagań muzycznych gości! Działamy w Rybniku i w okolicach. Znakomity wokal i wpadająca w ucho muzyka wyróżniają nas na tle innych. Jesteśmy profesjonalistami!

Koncentratory tlenu

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu Warszawa – oferujemy Państwu szeroki wybór sprzętu oraz wynajem koncentratorów w Warszawie. W naszej ofercie posiadamy przenośne koncentratory tlenu, a także ssaki medyczne. Wszystkie nasze urządzenia to gwarancja najwyższej jakości. 

koncentrator-tlenu-wypozyczalnia-warszawa

Oferujemy wynajem, serwis i pomoc. Wszystkie urządzenia, które wypożyczamy mają niezbędne atesty i certyfikaty. Profejonalnie doradzamy w wyborze.

OŚRODEK KULTURY GMINY KUTNO © 2014 Frontier Theme