OŚRODEK KULTURY GMINY KUTNO

SAMORZĄDOWA INSTYTUCJA KULTURY, LESZCZYNEK 49a, 99-300 KUTNO

Klawisze i wokal

Zacznij artystycznie nowy rok!

Serdecznie zapraszamy dzieci, młodziez i dorosłych na indywidualne zajęcia nauki gry na instrumentach. Zajęcia są bezpłatne i odbywają się raz w tygodniu w dogodnych godzinach, które ustalić można z instruktorem.

Nauka gry na trąbce – instruktor Wiesław Kowalski, zapisy tel. 607734094

Nauka gry na keyboardzie – instruktor Zbigniew Gąsiorowski, zapisy tel. 663527139

Nauka gry na gitarze – instruktor Zbigniew Jędrzejczyk, zapisy tel. 601535319

Nauka gry na akordeonie – instruktor Zbigniew Gąsiorowski, zapisy tel. 663527139

Młodzieżowa orkiestra dęta – instruktor Stanisław Wasiak, zapisy tel. 603526309

 

Nauka gry na keybordzie/pianinie

Zapraszamy wszystkich chętnych na bezpłatne zajęcia muzyczne w zakresie nauki gry na keyboardzie lub pianinie. Istnieje możliwość wyboru dogodnej godziny lekcji. Zajęcia są bezpłatne – prowadzą je instruktorzy Wiesław Kowalski (keyboard) i Michał Łuczak (pianino). Kandydatów zachęcamy do osobistego stawiennictwa w siedzibie Ośrodka Kultury Gminy Kutno codziennie, w godzinach 11.00-17.00.

Yamaha P 35 B pianino cyfrowe

Nauka gry na keyboardzie oraz nauka śpiewu

Serdecznie zapraszamy na indywidualne, bezpłatne lekcje gry na instrumentach klawiszowych oraz na indywidualne zajęcia wokalne, które w roku szkolnym 2013/2014 prowadzić będzie instruktor Wiesław Kowalski. Terminy i godziny zajęć można dopasować indywidualnie, kontaktując się telefonicznie z instruktorem prowadzącym. Wszystkim uczestnikom zajęć zapewniamy profesjonalne kształcenie oraz możliwość udziału w imprezach kulturalnych i rozrywkowych, które organizuje Ośrodek. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa także najmłodszych – przyjmujemy dzieci już od 6 roku życia. Kontakt, pytania, informacje i zapisy pod numerem telefonu 607 734 094 (Wiesław Kowalski)

Udany Wielki Rodzinny Festyn z okazji Dnia Dziecka

2 czerwca 2013 roku, w niedzielę, na terenie Ośrodka Kultury Gminy Kutno odbył się Wielki Rodzinny Festyn z okazji Dnia Dziecka w Gminie Kutno. Na scenie zaprezentowali się wychowankowie OKGK – wokaliści, gitarzyści, klawiszowcy oraz tancerze i orkiestra dęta. Łącznie około czterdziestu artystów. Najmłodsi mogli liczyć na wiele atrakcji – dmuchane zjeżdżalnie, cymbergaj, domki, plac zabaw, ogromna trampolina. Wszystkie atrakcje były oczywiście darmowe. Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyło się stoisko, na którym malowano twarze. Młodzież do lat 15 wzięła również udział w zawodach wędkarskich zorganizowanych przez Koło Wędkarskie przy OKGK. Główną nagrodę (wysokiej klasy wędkę) zdobył Mateusz Rudnicki. O godzinie 17.00 rozpaliliśmy ognisko. Uczestnicy festynu mogli liczyć na darmowe kiełbaski i pieczywo. Organizatorzy rozdawali również dzieciom liczne upominki: balony, czekolady, lizaki, zabawki. Część tych prezentów została zakupiona za prywatne pieniążki Radnych Rady Gminy Kutno, którzy włączyli się w ten sposób do wspólnej zabawy.  O godz. 18.00 rozpoczęła sie impreza taneczna z zespołem muzycznym FORUM. Wszyscy znakomicie się bawili. Patronat medialny nad imprezą objęła „Gazeta Lokalna” oraz portal KCI – zdjęcia dzięki ich uprzejmości:

 

Wokal i nauka gry na keyboardzie

Od 15 września 2012 roku zachęcamy do zapisów na naukę wokalu lub naukęgry na instrumentach klawiszowych (keyboard). Zajęcia są bezpłatne i prowadzi je instruktor Wiesław Kowalski. Zarówno lekcje śpiewu jak i lekcje gry odbywają się indywidualnie, raz w tygodniu. Zapraszamy zarówno dzieci (od lat 5), młodzież oraz osoby dorosłe. Informacje pod numerem tel. 607 734 094 (Wiesław Kowalski).

Odwołanie zajęć

W związku z ogłoszeniem przez Prezydenta RP żałoby narodowej
w dn. 5-6.03.2012 r., informujemy iż zajęcia taneczne
prowadzone przez OKGK w tych dniach zostały    

ODWOŁANE

Nabór do zespołu wokalnego

Wszystkich miłośników śpiewu zapraszamy na próby Ludowego Zespołu Wokalnego OKGK. Zapewniamy profesjonalną opiekę instruktorską, miłą atmosferę i kształcenie wokalne na najwyższym poziomie. Próby zespołu odbywają się w każdy czwartek, w godz. 16.30-18.30 w siedzibie Ośrodka Kultury Gminy Kutno, Leszczynek 49A. Grupę prowadzi instruktor Wiesław Kowalski; obecnie skupia ona 11 osób z terenu gminy Kutno.

OŚRODEK KULTURY GMINY KUTNO © 2014 Frontier Theme